Návrat na hlavnú stránku AOS
  Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika Piatok 26. 04. 2024
 Hlavná stránka

Majstrovstvá OS v cezpoľnom behu

Ružomberský vojenský útvar 1115 bol organizátorom Majstrovstiev ozbrojených síl v cezpoľnom behu pre rok 2013. Vo štvrtok 16. mája v nadmorskej výške cca 1300 metrov nad morom, si svoju vytrvalostnú bežeckú pripravenosť preverila bezmála 50-tka bežcov z vojenských útvarov OS SR v priestoroch Vojenskej zotavovne Smrekovica. Tentoraz prialo bežcom i krásne slnečné počasie, ktoré nebýva vždy tak milosrdné k vyznavačom vytrvalostných behov na Smrekovici.

Do vypísaných súťaží mužov i žien sa prihlásili aj reprezentanti Akadémie ozbrojených síl Liptovský Mikuláš a štartovali v kategórii do 30 rokov - Roman Dobrotka, Tomáš Maťko, Lukáš Imling, do 40 rokov to bol kpt. Igor Jakimovski (ISOC) a ženy - Tatiana Bajová a Zuzana Kisidayová. Najviac úspešný bol kpt. Igor Jakimovski, ktorý nastúpil v behoch na 4 a 10 km trate. Celkovo sa umiestnil na 3. mieste avšak v kategórii do 40 rokov zvíťazil a na 10 km so štartom v Podsuchej bol celkovo 2. a v kategórii do 40 rokov ho taktiež nikto neprekonal a ziskal prvenstvo.

1. Igor Jakimovski 45:48,0 (min)

Ďalšie fotografie   text a foto: Mgr. Dušan Litva, PhD.
Katedra TVaŠ AOS

gen. Dr. M. R. Štefánik

e-mail AOS  Stravovanie WEGA

Facebook AOS  YouTube AOS
   NATO - SHAPE    NATO    EU    Ministerstvo Obrany OS SR    Generálny štáb OS SR    Allied command transformation
© Copyright 2008 KIS Aktualizované Untitled Document 07. júla 2023   (2631)