Návrat na hlavnú stránku AOS
  Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika Štvrtok 28. 03. 2024
 Hlavná stránka

Majstrovstvá AOS v stolnom tenise

Každoročne sú jarné mesiace v znamení stolného tenisu. Dňa 20. marca 2019 bola katedra telesnej výchovy a športu usporiadateľom Majstrovstiev Akadémie ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika (AOS) v stolnom tenise, ako nominačnej súťaže na Majstrovstvá OS SR, ktoré sa uskutočnia začiatkom apríla v Ružomberku.

Súťaže sa zúčastnili študenti, profesionálni vojaci, ako aj zamestnanci AOS. Turnaj sa hral systémom „každý s každým“. Najúspešnejším hráčom a víťazom súťaže sa stal Ing. Ján Toman, ktorý nezaznamenal žiadnu prehru. Na druhom mieste sa umiestnil kpt. Ing. Dušan Hrnčiar tretí bol študent 1. ročníka voj. Matej Mušák.

Vzhľadom na to, že Majstrovstvá OS SR sú súťažou profesionálnych vojakov, bude AOS na uvedenej súťaži reprezentovať kpt. Ing. Dušan Hrnčiar a dvaja študenti školy, úspešní v tomto športe.

text, foto: Mgr. Marek Marcinčin

gen. Dr. M. R. Štefánik

e-mail AOS  Stravovanie WEGA

Facebook AOS  YouTube AOS
   NATO - SHAPE    NATO    EU    Ministerstvo Obrany OS SR    Generálny štáb OS SR    Allied command transformation
© Copyright 2008 KIS Aktualizované Untitled Document 07. júla 2023   (2043)