Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika Utorok 23. 04. 2024
 Hlavná stránka
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Vianočný tenisový turnaj dvojíc o pohár prorektora pre vojenské veci

Na Vianočnom tenisovom turnaji dvojíc (prihlásilo sa ich až 7), súťažilo 18. decembra 2008 v športovom areáli AOS o putovný pohár prorektora pre vojenské veci 14 seniorov, zamestnancov a pozvaných zanietených tenistov z Liptova a Horehronia. Turnaj zorganizovali pracovníci ÚTVaŠ, členovia VŠC tenisového klubu, za aktívnej účasti vedenia AOS.

Výbornú športovú atmosféru vytvorili aj zamestnankyne úseku prorektora pre vedu. Vyrovnanosť prihlásených dvojíc preverila tenisové zručnosti a taktické tímové myslenie hráčov. V emocionálne nabitej atmosfére nakoniec zvíťazila dvojica Pápay – Matuš pred dvojicou Jurčák - Kustra. Na treťom mieste sa umiestnili Rybařík – Hafiňák.

Premierové vystúpenie mala dvojica prorektorov plk. Nečas – plk. Vyrostek, ktorí sa síce umiestnili na 7. mieste, ale dokázali uhrať najviac gemov s víťaznou dvojicou. Všetci účastníci turnaja vyslovili presvedčenie, že je to veľmi pekná akcia na záver roka a už sa tešia na ďalší ročník v ktorom tohtoročným premiantom obhajobu celkom určite poriadne sťažia.

Text, foto: Dušan Litva, Ján Pápay – ÚTVaŠ AOS

gen. Dr. M. R. Štefánik

e-mail AOS  Stravovanie WEGA

Facebook AOS  YouTube AOS
   NATO - SHAPE    NATO    EU    Ministerstvo Obrany OS SR    Generálny štáb OS SR    Allied command transformation
© Copyright 2008 KIS Aktualizované Untitled Document 07. júla 2023   (2544)