UNIVERZITA TRETIEHO VEKU

        Poslanie         Aktuality         História         Pripravujeme         Fotogaléria         Dokumenty
        Letná univerzita seniorov   

 Reakcie absolventov LUS 2013:

"... Veľmi pekne Vám ďakujeme za perfektne pripravený program, za úprimnosť, za priateľský a ľudský prístup a za nezabudnuteľné chvíle strávené na letnej univerzite. Bolo to jedno neskutočne vydarené podujatie, ktoré znesie tie najprísnejšie kritéria, čo si nesmierne vážime a ceníme. Naše veľké poďakovanie patrí vedeniu AOS, že takúto letnú univerzitu pre seniorov umožnili, podporili a zorganizovali. Ďakujeme im za "full servis" ( mikrobus na akcie, ubytovanie, možnosť stravovania, zabezpečenie lektorov ... ) za čo Vám patrí naša úprimná vďaka.
Bolo nám s Vami veľmi príjemne a tešíme sa na ďalšiu LUS.
Z úprimného srdca ďakujeme a  prajeme všetko najlepšie.

"Prešovčatá" - manželia Jozef a Mária Bašistovi.

PS. Ak smiem poprosiť, prepošlite tento e-mail - naše poďakovanie aj na rektorát AOS."


" ... nedá mi mlčať a tak by som sa ešte raz rada vrátila k výletu, ktorý sme smeli podniknúť vďaka Vašej akadémii a pánu sponzovovi z Gama. Viete, obyčajne ľudia "zvonka" , ku ktorým sa počítam aj ja, majú - ako som teraz videla - mýlnu predstavu, že vojenský život je iba o tvrdosti, prísnosti, aj nekompromisnej disciplíne. To je samozrejme nutné a pre mladých ľudí veľmi potrebné, ale že nás k tomu obdarujete takou milou pozornosťou, láskavosťou a zdvorilosťou, keď som sa ocitla v situácii, že čo ak to nezvládnem, čo ak kvôli mne budú pre ostaných zbytočné straty  času, tak to skutočne presiahlo všetky moje obyčajne optimistické očakávania. Ukázali ste nám všetkým mnoho lásky - k svojej práci, k svojim povinnostiam, ku všetkým ľuďom, s ktorými ste počas nášho pobytu prišli do kontaktu - i nesmiernej zdvorilosti k nášmu veku, aj keď tam proti nám s pani Šoltésovou, Krajčiovou a Múčkovou boli ešte aj podstatne mladší "spolužiaci". Veď organizácia Vám mimo Vašich pracovných povinností zabrala iste hodne času a tak mi len ostáva - iste Vám to isté napíšu aj ďalší - ešte raz zo srdca poďakovať Vám s kolegom za skvelú atmosféru, Vašim partnerom za nádherný program a nové vedomosti. Tlmočte prosím vedeniu Vašej akadémie toto naše poďakovanie za umožnenie týchto krásnych okamihov.  Nech sa Vám darí v kariérnom i osobnom živote a veľmi, veľmi sa budeme tešiť ak na nás nezabudnete tak ako my na Vás a budete nás informovať o vhodných aktivitách pre nás.
   
S úctou          
Silvia Rosenbergerová"

"... Aj touto cestou chcem sa všetkým organizátorom LUS veľmi pekne poďakovať za 3 nádherné dni strávené na Liptove s milými ľuďmi. ĎAKUJEM

S pozdravom
Jana Štrbíková"


" ... Bylo  to  opravdu supr  a  i  když  se  opakuji děkuji a jsme  moc  rádi  ,  že  jsme  měli  možnost poznat  Vás  a  Slovenský seniorov .

 
S  pozdravem  a  v úctě  Vaši  český  senioři  z  Čech"


"...Čakala som, že eufória z LUS vyprchá hneď, ako prídem domov. Nevyprchala.

Rada spomínam na tie krásne chvíle, ktoré sme vďaka Vašej práci a času, mohli stráviť v prekrásnom Liptove. Organizácia to bola naozaj skvelá. Bolo nás tam dosť a vekový priemer by nám aj dovolil kritizovať - no nebolo čo. A práca Vašich rúk a umu sa spojila aj so srdcom, takže bolo cítiť Vašu snahu, aby ste nám dopriali. Nech sa také dobré a láskavé aj ku Vám vráti. Zo srdca ďakujem.

Počuť pána profesora Uličného k histórii Liptova, docenta Sanigu vo Vtáčom raji, vidieť žijúci Vlkolínec, môcť si vyskúšať, ako sa hlina správa v našich rukách, ako pracuje a trénuje Horská služba, spolu s pánom Ballom zaprášiť topánky v Žiarskej doline a vidieť vo filme ako hlavného hrdinu svišťa tatranského, prezrieť si Liptovský Mikuláš a tradičné liptovské odevy podľa obcí, to všetko voňalo a chutilo. Ako by sa nám to inak, ako Vašim prostredníctvom, bolo podarilo zažiť?

A ak takých fain chlapov, ako ste Vy, páni vychováva Akadémia - ako ste nám to prezentovali na začiatku podujatia - tak, Bože daj, aby tak vychovala aj ostatných chlapcov. Aj tým v našom okolí sa to nebudeme obávať odporučiť. Ešte raz - srdečná vďaka - a tešíme sa na nasledujúce ročníky

S úctou
Anna Kalinová"

"... Chcem Vám zo srdca poďakovať za láskavý, naozaj profesionálny prístup k nám, veľmi zaujímavú programovú náplň ako aj bezchybné organizačné zabezpečenie celého podujatia. Ďakujem, že som mohla stretnúť veľmi milých, zaujímavých a vzácnych ľudí. Vďaka patrí všetkým, ktorý sa na zrode a realizácii LUS podielali. Prajem Vám veľa radosti, spokojnosti v práci ako aj v osobnom živote.


Anna Múčková"


 
 späť   
 
© KIS AOS 2012                            Aktualizované 28. 1. 2021